Hoppa till innehållet
Betninja Casino Logo
Logga in Registrera dig

Betninjas Välkomstbonus Och Free Spins Förklarat

Upp till €1 000 i bonus plus 100 free spins delas ut över tre insättningar när vi öppnar ditt konto. Minsta insättning är €20 och omsättningskravet ligger på 30x för bonus och insättning tillsammans.

Hämta upp till €1,000 + 100 FS

Betninja Casino Bonus: Översikt Över Välkomsterbjudandet

Betninja Casino Bonus består av tre steg som tillsammans ger upp till €1 000 plus 100 free spins till nya spelare. Erbjudandet aktiveras i turordning över de första tre insättningarna, och varje nivå har sin egen procentsats, maxgräns och omsättningskrav.

InsättningBonusOmsättningskrav
First Strike100% upp till €100 + 100 free spins30x-40x
Second Surge50% upp till €20030x
Third Wave25% upp till €70030x

Sammanlagt kan de tre nivåerna nå upp till €1 000 i bonuspengar plus free spins, förutsatt att minst €20 sätts in vid varje steg. Fullständig information om insättningsmetoder och gränser finns under betalningsmetoder.

Insättningsbonusar Och Free Spins I Detalj

Den första insättningen, First Strike, ger 100% upp till €100 i bonuspengar tillsammans med 100 free spins. Spinsen delas inte ut på en gång utan i omgångar om 10 per dag under 10 dagar, vilket sprider ut spelupplevelsen över nästan två veckor. Omsättningskravet för den här nivån är 30x-40x, där den högre siffran gäller vinster från free spins.

Free Spins På Big Bass Bonanza

Free spins från First Strike spelas på Big Bass Bonanza. Vinster från spinsen omsätts 40 gånger innan de kan tas ut, medan den vanliga bonussumman följer standardkravet.

Second Surge ger 50% upp till €200 på den andra insättningen och Third Wave ger 25% upp till €700 på den tredje, båda med 30x omsättningskrav på bonus plus insättning. Slotutbudet där bonuspengarna kan användas finns samlat under vårt casino.

Omsättningskrav Och Bonusvillkor

Standardomsättningen för Betninjas bonusar är 30x på bonus plus insättning tillsammans, vilket innebär att hela beloppet måste spelas igenom 30 gånger innan det går att ta ut som riktiga pengar. Vinster som kommer från free spins har ett högre krav på 40x, eftersom de räknas separat från bonuspengarna i First Strike-paketet.

Minsta insättning för att låsa upp någon av de tre nivåerna är €20, oavsett vilken betalningsmetod som används. Vi rekommenderar att läsa igenom villkoren för varje nivå innan insättning görs, eftersom procentsats och maxgräns skiljer sig mellan First Strike, Second Surge och Third Wave. En samlad genomgång av hela erbjudandet, tillsammans med övriga villkor på sajten, går att hitta i vår översikt, och styrkor och svagheter i paketet summeras under för- och nackdelar.

Hämta upp till €1,000 + 100 FS

Vanliga Frågor Om Välkomstbonusen

Hur stor är välkomstbonusen hos Betninja?
Välkomsterbjudandet är värt upp till €1 000 plus 100 free spins, fördelat över tre insättningar med olika procentsatser och maxgränser.
Vad är minsta insättning för bonusen?
Minsta insättning för att aktivera någon av de tre bonusnivåerna är €20.
Hur fungerar de 100 free spinsen?
Spinsen hör till First Strike-nivån och spelas på Big Bass Bonanza. De delas ut i omgångar om 10 per dag under 10 dagar.
Vilket omsättningskrav gäller för bonusen?
Standardkravet är 30x på bonus plus insättning tillsammans. Vinster från free spins i First Strike har istället ett krav på 40x.
Vad ingår i Second Surge och Third Wave?
Second Surge ger 50% upp till €200 på den andra insättningen, och Third Wave ger 25% upp till €700 på den tredje. Båda har 30x omsättningskrav.
Kan jag ta del av alla tre bonusnivåer samtidigt?
Nivåerna är kopplade till varsin insättning i turordning, så First Strike, Second Surge och Third Wave aktiveras en i taget.
Gäller Betninja Casino Bonus för alla spel?
Bonuspengarna kan användas brett i spelutbudet, men free spins från First Strike är specifikt knutna till Big Bass Bonanza.